اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
معرفی
فروشگاه irtvto.ir ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .

روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است که بعد از پرداخت موفق به شما از طریق گزینه کلیک کنید نمایش داده میشود. همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
راههای ارتباط با ما فرم تماس با ما در بالای صفحه یا

ایمیل ارتباط با مدیر:
info@irtvto.ir

   مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت با همراهی همراه اول

پنجشنبه , 21 خرداد 1394 ساعت 14:29

اولین نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت با حضور اصحاب رسانه و برگزار کنندگان این مسابقات (موبیرو و همراه اول) روز سه شنبه 19 خرداد ماه 94 در سالن همایش‌های هتل رامتین برگزار شد. در این نشست شیوه برگزاری این مسابقات و نحوه داوری آثار تشریح شد.

جابری پور، روابط عمومی موبیرو، هدف اصلی اپ تلنت را حمایت از برنامه نویسانی دانست که تاکنون نتوانستهاند ایده‌های کاربردی خود را عملی کنند. وی این مهم را بعنوان اصلی‌ترین انگیزه هم برای شرکت کنندگان و هم برای برگزارکنندگان این مسابقه برشمارد و در ادامه گفت از این طریق می‌توانیم در عصر تکنولوژی و ارتباطات گامی موثر در جهت پیشرفت بیشتر در این حوزه برداریم.

شکوری، نماینده مسابقات اپ تلنت در شرکت موبیرو نیز ایده اولیه مسابقات اپ تلنت را الهام گرفته از پتانسیل‌های بکر موجود در فضای برنامه نویسی ایران و همچنین کمبود برنامه‌های فارسی منطبق با سلایق و نیازهای بومی مطرح کرد و افزود: « امید است که با ایجاد فضای رقابتی سالم و با گرد هم آوردن جامعه برنامه نویسان اندروید، بتوان از پتانسیل‌ها و استعدادهای موجود در بازار برنامه نویسی کشور بهره جست. »

وی در ادامه گفت: « استقبال برنامه نویسان و ایده پردازان از این دوره مسابقات بسیار چشمگیر بوده و حدود 1000 نفر در این مسابقه شرکت کرده‌اند. مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات 4 تیر ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و نتایج نهایی طی این مراسم اعلام عمومی خواهد شد. گزارش زنده از مراسم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و سعی بر آن خواهد بود که امکان پخش زنده از طریق وبسایت نیز برای مراسم فراهم شود. همچنین به علت استقبال گسترده و پتانسیل‌های موجود در این حوزه، برنامه ریزی برای دوره‌های بعدی مسابقه نیز صورت گرفته است.»

وی درباره نحوه داوری آثار گفت: «آثار، بر اساس معیارهای تخصصی برنامه نویسی و قابلیت‌های تجاری‌ سازی مانند میزان نوآوری، نحوه پیاده سازی و کارآیی و نجربه کاربری، نحوه تشخیص نیاز یا خلق نیازهای جدید، کیفیت و جذابیت و عواملی از این دست توسط تیم حرفه‌ای و متمرکز مسابقه و نیز اساتید دانشگاه تهران بررسی می‌شوند.»

وی خاطر نشان کرد به منظور تجاری‌ سازی آثار برگزیده، با صاحبان آثار و توسعه دهندگان مذاکره خواهد شد. مالک معنوی ایده‌ها و اپلیکیشن‌ها همواره صاحبان ایده و اثر هستند.

در پایان بهنام برنا عضو هیئت مدیره شرکت موبیرو شرحی از فعالیت‌های این شرکت ارایه داد. موبیرو شرکتی فعال در زمینه ارایه خدمات موبایلی است که با اتکا به تیم جوان و خلاق و با بررسی نیازهای جامعه در طول فعالیت خود به پیشرفت چشم‌گیری دست یافته است. عمده فعالیت‌های موبیرو در زمینه سرویس‌های پیامکی، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اپلیکیشن‌های موبایلی است.

برنا، تفاوت مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت با دیگر مسابقات را تیم برگزارکننده متمرکزی دانست که اجرا و کلیه هماهنگی‌های مسابقه را برعهده دارند. این تیم با نیروی جوان و خلاق و همچنین فعال در حوزه تلکام و برنامه نویسی سعی بر آن دارد که مسابقات را با مشارکت و همراهی همراه اول به بهترین و شفاف‌ترین نحو ممکن برگزار کند. این تیم از حمایت حامیانی همچون بزرگترین اپراتور همراه، همراه اول و دانشگاه تهران برخوردار است. تیم برگزارکننده مسابقه به دنبال تشکیل اجتماعی (community) از توسعه دهندگان است که فرآیند تعامل، اطلاع رسانی و همکاری‌های آتی را برای آن‌ها تسهیل کند. برنا در آخر افزود: «جوانان ایرانی استعدادهای درخشانی در زمینه برنامه نویسی دارند؛ هدف اصلی ما از برگزاری مسابقات اپ تلنت این است که با گرد هم آوردن این دسته افراد زمینه‌ای فراهم کنیم تا با هم اندیشی و تعامل بیشتر، بتوانند ایده‌های خود را عملی ساخته و متناسب با نیازهای جامعه در این مسیر گام بردارند.»

در پایان جلسه نیز مراسم پرسش و پاسخ برگزار گردید که در آن مهندس برنا به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

وی در این قسمت توضیحاتی در مورد تاریخ شکل گیری موبیرو ارایه داده و برنامه‌های گسترده این شرکت از ابتدای شکل گیری تاکنون را شرح دادند. همچنین ایشان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران عنوان داشتند که در آینده‌ای نزدیک، این مسابقه برای سیستم عامل‌های دیگر بازار نظیر iOS نیز به همین کیفیت برگزار خواهد گردید. 

پیگیری
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
آمار بازدید
محل تبلیغ شما

کسب درآمد

همکاری در فروش فایل میهن همکار