اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
معرفی
فروشگاه irtvto.ir ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .

روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است که بعد از پرداخت موفق به شما از طریق گزینه کلیک کنید نمایش داده میشود. همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
راههای ارتباط با ما فرم تماس با ما در بالای صفحه یا

ایمیل ارتباط با مدیر:
info@irtvto.ir

   روشهای کسب درآمد از اینترنت و دنیای مجازی

سه شنبه , 29 آبان 1397 ساعت 09:40 دسته بندی : کسب درآمد از اینترنت , کتاب

اگرشما دارای مدرک دانشگاهی مثلا کارشناسی هستید نباید هرگز این ذهنیت و طرز فکر را داشته باشید

که چون در دستگاه های اجرایی کشور استخدام نشدید عمر شما در 16 سال تحصیل پشت میز و صندلی

مدرسه ودانشگاه تلف شده است این باور تار و پود شما را از بین می برد واستعداد ناب یک جوان ایرانی

باید همیشه مشغول این باشد که حتما راهی عالی تراز استخدامی وجود دارد ومن باید آن را پیدا کنم چون

خداوند هر کسی را برای هدفی مشخص آفریده است و خداوند بدون دلیل کاری را انجام نمی دهد چون

اگرمن و شما استخدام نشدیم دلیل آن بدبختی و عدم لیاقت یا شانس و اقبال ما نیست بلکه دلیل آن این است

که خداوند استعدادی ناب به ما داده است تا در جای خودش از آن بهره گیریم و صدها و هزاران برابر

درآمد یک استخدامی  بتوانیم موفق باشیم.

قبل از هرچیز بگذارید خیالتان را راحت کنیم :

  • یک بار و برای همیشه نگرش شما نسبت به شغل و کار را تغییر خواهیم داد
  • از آموزش های تکراری کار با برخی از سایت های کلیکی و زیرمجموعه گیری خبری نیست
  • از شما نمی خواهیم در سایت ها زیر مجموعه ما شوید
  • هیچ محدودیت سنی برای استفاده از این بسته وجود ندارد
  • روش های کسب درآمد مطرح شده هیچ ربطی به وضع خراب بازار ندارد

پس در ادامه راه با ما همراه باشید:

همان طور که در سال های اخیر شاهد بوده ایم ، دیگر خبری از کارهای دولتی و پشت میز نشینی برای نسل ما و آیندگان نخواهد بود. با رکود شدید اقتصادی که در کشور حاکم شده است ، اکثر ارگان ها و شرکت ها در حال تقلیل نیرو بوده و دولت درحال کوچک تر کردن هرچه بیشتر بدنه خود است. با این شرایط  وضعیت جوانان ما برای کار  و اشتغال چگونه خواهد بود؟ آیا باید بیکار در خانه نشست و چشم به راه آگهی های روزنامه شد؟ آیا باید منتظر ایجاد شغل از طرف دولت ها باشیم؟

چاره کار این نسل ، همان طور هم که بارها به آن اشاره شده است ، کارآفرینی و خلق کار است. اما چگونه کارآفرین باشیم ؟ چگونه بدون سرمایه شغل ایجاد کنیم؟ با چه مهارتی؟

اگر شما از اینترنت برای چت،دانلود،تفریح و سرگرمی استفاده می کنید باید گفت وقت خود را بیهوده تلف می کنید زیر یکی از بهترین منابع مالی را از دست داده اید.هم اکنون افراد بسیار زیادی در ایران هستند که از طریق اینترنت درآمدهای نجومی داشته و امرارمعاش می کنند. باید برای کارآفرینی به سراغ اینترنت رفت و برای شروع از تجربیات و تخصص افرادی که در این زمینه تجربه دارند بهره برد.

همین امروز؛ از همین الان باید شروع کنید. اوضاع و شرایط هیچوقت به خوبی الان نخواهد بود. فکر نکنید اگر چند هفته بعد شروع کنید برای رویاهایتان تلاش کنید حقوق ماهانه تان را بگیرید و یا فعلا حس و حالش نیست ! این دقیقا کاری است که باعث میشود تمام درهای موفقیت و کسب ثروت به روی شما بسته شود.

شما تا به الان هم زیاد صبر کردید… همه کارآفرین ها و افراد موفق هم در برهه ای از زندگیشان همانند من و شما انتظار زیادی کشیده اند اما یک روزی در یک جایی در یک زمان خاصی تصمیم گرفتند “دیگه بسه ! همین الان شروع میکنم…”

شاید اگر منتظر بمانید تا حقوق این ماهتان را بگیرید. شاید اگر منتظر بمانید فعلا تابستان است خوش بگذرد… شاید اگر منتظر بمانید فعلا درسم رو بخونم بعد … شاید هیچ “بعد” –ی در کار نباشد و شما هم زمانتان را از دست دادید و هم یک عالمه معجزه خوب که منتظر اقدام شما بودند تا نمایان شوند.

 

دانلود - 8000 تومان

درآمد زائی از اینترنت , راههای ثروتمند شدن , راههای میلیونر شدن , راههای کسب درامد از اینترنت , روشهای عملی ثروتمند شدن , روشهای کسب درآمد از اینترنت و دنیای مجازی , پکیج رویایی کسب درآمد از اینترنت روزانه تا 400 هزار تومان بدون کلیک , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد از سایتها , کسب درآمد مادام العمر از اینترنت , کسب پول از اینترنت
پیگیری
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
آمار بازدید
محل تبلیغ شما

کسب درآمد

همکاری در فروش فایل میهن همکار