اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
معرفی
فروشگاه irtvto.ir ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .

روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است که بعد از پرداخت موفق به شما از طریق گزینه کلیک کنید نمایش داده میشود. همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
راههای ارتباط با ما فرم تماس با ما در بالای صفحه یا

ایمیل ارتباط با مدیر:
info@irtvto.ir

   نصب و مدیریت تلگرام در چند گوشی ، تبلت ، لپ تاپ

پنجشنبه , 21 خرداد 1394 ساعت 14:23


برترین ها: شما می توانید از یک حساب کاربری تلگرام در چند گوشی ، تبلت و لپتاپ استفاده کنید و نیازی به ایجاد حساب کاربری جداگانه نخواهد بود. به دلیل اینکه گاهی اوقات یا برای بعضی استفاده از لپتاپ یا کامپیوتر شخصی بصورت روزمره وجود دارد ، پیشنهاد می شود از این روش استفاده کنید.
 آموزش نصب تلگرام روی چند گوشی یا لپ تاپ

مراحل نصب تلگرام بر روی گوشی یا تبلت جدید بسیار آسان بوده و کافی است مراحل زیر را انجام دهید :

1- نصب تلگرام از اندروید مارکت گوگل (google play store) یا اندروید مارکت بازار. ترجیحا از این دو مارکت برای امنیت بیشتر استفاده کنید. لینک تلگرام در مارکت گوگل :

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger

2- بعد از نصب باید شماره ای را که با آن تلگرام رو نصب کرده اید وارد کنید. برای فعالسازی حساب کاربری خود یک کد 5 رقمی برای شما پیامک می شود.

اکنون تلگرام برای شما نصب شده و بصورت زیر می توانید روی کامپیوتر و لپتاپ از همان شماره ثبت نام شده تلگرام را نصب و استفاده کنید :

نصب تلگرام روی کامپیوتر یا لپ تاپ

1- نصب تلگرام برای کامپیوتر یا لپتاپ از لینک https://desktop.telegram.org

2- پس از نصب شماره ای که قبلاً با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید و منتظر پیامک فعال سازی باشید.

3- کد 5 رقمی را وارد کرده و وارد صفحه کاربری خود شوید.

مدیریت تلگرام در چند گوشی یا لپ تاپ

مدیریت تلگرام روی گوشی اصلی

برای مدیریت تلگرام روی گوشی اصلی ( همون خطی که باهاش ثبت نام کردین )  مراحل زیر رو انجام دهید :

1-   وارد تنظیمات گوشی شوید.

2-   قسمت privacy and security  حریم خصوصی و تنظیمات امنیتی را باز کنید.

3-   روی گزینه security کلیک کرده و قسمت  active sessions را بازکنید.

4-   در این قسمت دستگاه های متصل به حساب کاربری تلگرام خود را می بینید که بصورت دو قسمت current session ( دستگاه های فعال ) ، همان دستگاه هایی که از یک شماره تلگرام را نصب کرده اید ، و سایر دستگاه های متصل به تلگرام خود را مشاهده خواهید کرد.

5-   حال برای قطع کردن اتصال هر کدام از دستگاه ها می توانید روی آن کلیک کرده که پیغام Terminate this session  نمایش داده خواهد شد  یعنی آیا می خواهید اتصال این دستگاه به حساب کاربری تلگرام را قطع کنید؟ اگر ok کنید دستگاه مورد نظر غیر فعال خواهد شد.

مدیریت تلگرام روی سایر گوشی ها یا کامپیوتر و لپ تاپ

در سایر دستگاه ها شما فقط می توانید تنظیمات خود نرم افزار تلگرام رو تغییر بدین و نمی توانید تغییر خاصی در حساب کاربری خود ایجاد کنید . برای مثال شما نمی توانید در تلگرام نسخه لپ تاپ تون یک گروه جدید ایجاد کنید .  البته می توانید عکس پروفایل تون رو عوض کنید ، ارسال و دریافت فایل داشته باشید ، با دوستان تون چت کنید.  
پیگیری
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
آمار بازدید
محل تبلیغ شما

کسب درآمد

همکاری در فروش فایل میهن همکار